O firmie

Doświadczenie

Nasza firma od roku 1994 zajmuje się produkcją stolarki okienno-drzwiowej na rynek europejski. Swoją działalność rozpoczynała od rynku polskiego, a wraz z kolejnymi latami bardzo szybko zaczęła sprzedawać produkty na rynek zagraniczny, głównie w Holandii, Niemczech, Szwecji, Anglii. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim, w miejscowości Siemianice, k. Słupska.

 

Oferta

Obecnie ponad 70% naszej produkcji zajmują okna niestandardowe, projektowane pod specjalne wymagania klienta. Okna i drzwi firmy Domar produkowane są tylko i wyłącznie z najlepszej jakości drewna, w tym: meranti oraz sosna. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów szyb, m.in. hartowane, odporne na naprężenia termiczne, szyby bezpieczne – utrudniające rozbicie szyby przy gwałtownym zamknięciu oraz szyby antywłamaniowe, w tym P2 i P4 stosowane w celach zapewniania większego bezpieczeństwa budynku.

 

Indywidualne podejście

Wszystkie nasze produkty wykonywane są pod indywidualne zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć produkt idealnie dobrany do potrzeb naszych klientów.