Partnerzy

TEKNOS
Dostawca farb

Teknos jest jednym z wiodących dostawców farb przemysłowych w Europie, a także posiada silną pozycję na rynku farb dekoracyjnych. Jest to silna i uznana marka dzięki wiedzy technicznej na najwyższym poziomie, nieustannym inwestowaniu w badania nad produktami i chęci stania się ulubionym partnerem w zakresie rozwiązań malarskich.

INTER DEVENTER
Dostawca uszczelek

Deventer od 44 lat jest przedsiębiorstwem przodującym w dziedzinie projektowaniai wytwarzania profili uszczelniających do okien i drzwi. W czterech zakładach produkcyjnych Niemczech, Holandii, Polsce i Rosji przekształcamy systematycznie rozwijane doświadczenie w wysokiej jakości rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Inter Deventer jest od 14 lat partnerem polskich producentów okien i drzwi. Stosując i doskonaląc od 13 lat system zarządzania jakością ISO 9001 gwarantujemy, że na każdym etapie od projektowania uszczelki, poprzez produkcję do obsługi klientów zachowana jest wysoka, powtarzalna jakość naszej pracy.

POMERANIAN TIMBER INC
Dostawca drewna

Przedsiębiorstwo działa od roku 1990 i jest firmą produkcyjno-handlową zajmującą się importem i eksportem drewna liściastego. Importuje również profile stolarki otworowej z maranti i tarcice z drewna tropikalnego. Wytwarza przede wszystkim tarcice i elementy bukowe, jaworowe, dębowe, czereśniowe. Handluje również kłodami w gatunkach: buk, jawor, dąb, czereśnia, brzoza, olcha, topola a także kłodami drzew tropikalnych.

VBH
Dostawca okuć

Spółka VBH Polska jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PVC. Reagując na wymagania rynku wzbogacili oni podstawową ofertę o szeroką paletę artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki itp.

DLH
Dostawca drewna

Firma DLH jest jednym z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych z 50 oddziałami w 25 krajach. Dynamiczny rozwój polskiej gospodarki spowodował, iż Grupa DLH wybrała Polskę jako miejsce strategicznych inwestycji. DLH rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 1990 r. i już od przeszło 25 lat skoncentrowane jest na obsłudze dwóch segmentów rynku: przemysłu oraz rynku profesjonalnych wykonawców.

ROMB SYSTEM
Dostawca okuć

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiednio- wych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

EFFECTOR
Dostawca okapników

Firma posiadająca bogate doświadczenia w przetwarzaniu aluminium oraz nowoczesny park maszynowy pozwalający na szereg możliwości w zakresie obróbki aluminium. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do biznesów posiadających w swojej ofercie stolarkę drewnianą lub PCV, a pragnących poszerzyć ją niewielkim nakładem finansowym o aluminiową stolarkę okienno-drzwiową.

GLASSKON
Dostawca szkła

Glasskon jest producentem szyb zespolonych oferujących szeroką gamę produktów z zakresu szkła budowlanego, charakteryzujących się doskonałą jakością, spełniających indywidualne oczekiwania Klientów. Nowoczesny park maszynowy wiodących producentów europejskich, złożony z przyjaznych środowisku, energooszczędnych urządzeń, zaawansowane rozwiązania technologiczne, ciągła kontrola procesu produkcji pozwala dostarczać certyfikowane szyby zespolone, spełniające najbardziej surowe normy.